Dvosoban polunamešten stan sa parking mestom,Čačak

  • 110.000,00€
  • 2.115,00€ /m²
2, Бетовенова, Палилула, МЗ Палилула, Чачак, Град Чачак, Моравички управни округ, Централна Србија, 32106, Србија
For Sale

Dvosoban polunamešten stan sa parking mestom,Čačak

  • 110.000,00€
  • 2.115,00€ /m²

Overview

  • Apartment
  • Property Type
  • 1
  • Bedroom
  • 2
  • Rooms
  • 1
  • Bathroom
  • 52

Description

Prodaje se delimično namešten dvosoban stan sa parking mestom u Čačku, ul. Betovenova.

Površina stana iznosi 52m2.

Stan poseduje pripadajuće spoljašnje parking mesto u dvorištu objekta.

Cena stana iznosi 104.000 evra dok je cena parking mesta 6.000 evra.

Stan se nalazi na 5. spratu

Grejanje je centralno sa meračima potrošnje.

Struktura stana: hodnik, kuhinja, dnevni boravak sa trpezarijom, kupatilo i terasa.

Posrednička naknada je u skladu sa Opštim uslovima poslovanja Posrednika LOCUS NEKRETNINE DOO, registar posrednika broj 1674.

Za sve dodatne informacije možete nas posetiti na lokaciji Miloša Obilića broj 7, Čačak, kontaktirati na broj telefona tel:+38166/33-50-33 kao i putem mail-a office@locusnekretnine.com

  • City Čačak
  • Country Serbia

Details

Updated on May 19, 2026 at 6:55 pm
  • Property ID: HZLC-301
  • Price: 110.000,00€
  • Property Size: 52 m²
  • Bedroom: 1
  • Rooms: 2
  • Bathroom: 1